Obserwuj nas na

Skarżysko-Kamienna

Weekendowe kolizje drogowe w powiecie skarżyskim (ZDJĘCIA)

Dodano

14 stycznia 2022r. o godzinie 15:59 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Niepodległości.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia jednostek ochrony przeciwpożarowej stwierdzono, kolizję dwóch samochodów osobowych – BMW oraz MITSUBISHI. W samochodzie BMW podróżowały dwie osoby, które nie odniosły obrażeń. Samochodem MITSUBISHI podróżowała jedna osoba, która była pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozłączeniu akumulatorów w rozbitych pojazdach oraz na zakręceniu butli z LPG w samochodzie BMW. Ruch w miejscu prowadzenia działań przez ponad godzinę był całkowicie zablokowany. W działaniach uczestniczyły dwa zastępy z JRG Skarżysko-Kamienna oraz jeden zastęp z OSP Skarżysko-Kamienna.

15 stycznia 2022r. o godzinie 13:49 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Piłsudskiego. Po dojeździe na miejsce zdarzenia jednostek ochrony przeciwpożarowej stwierdzono, kolizję trzech samochodów osobowych – Dacia Duster, Audi A4 oraz BMW. W wyniku zdarzenia nikt nie został na szczęście poszkodowany. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozłączeniu akumulatorów w rozbitych pojazdach oraz na sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Aleja Piłsudskiego, w miejscu prowadzenia działań przez ponad godzinę była całkowicie zablokowana. W działaniach uczestniczyły dwa zastępy z JRG Skarżysko-Kamienna oraz jeden zastęp z OSP Skarżysko-Kamienna.

Opracowanie: mł. bryg. Marcin Kuźdub – KP PSP w Skarżysku-Kamiennej
Zdjęcia: OSP Skarżysko, asp. sztab. Rafał Siedlecki – JRG Skarżysko-Kamienna

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

Copyright © 2022 Spotted: Media