Obserwuj nas na

Suchedniów

Samochód osobowy uderzył w budynek mieszkalny w miejscowości Mostki w gm. Suchedniów (ZDJĘCIA)

Dodano

29 września dyżurny stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Skarżysku-Kamiennej otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Mostki w gminie Suchedniów samochód osobowy uderzył w budynek mieszkalny. Do akcji zostały zadysponowane zastępy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Skarżysku-Kamiennej i Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchedniowie.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że samochód osobowy Skoda Fabia wypadł z drogi i uszkadzając dwa przęsła betonowego ogrodzenia uderzył w murowaną ścianę budynku mieszkalnego. Samochodem podróżował tylko kierowca, który w wyniku zdarzenia doznał obrażeń głowy i ręki. Na szczęście osoba, która przebywała w budynku mieszkalnym nie odniosła żadnych obrażeń.

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu pomocy medycznej poszkodowanemu kierowcy. Mężczyźnie udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy i przekazano Zespołowi Ratownictwa Medycznego, który przybył na miejsce w trakcie prowadzonych działań. Strażacy odłączyli akumulator w uszkodzonym samochodzie osobowym i zabezpieczyli drewnianymi stemplami uszkodzoną konstrukcję budynku. Przybyli na miejsce pracownicy Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego wyłączyli z użytkowania jedno z dwóch pomieszczeń murowanej przybudówki.

 

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama
Reklama

Copyright © 2020 Spotted Media.