Obserwuj nas na

Suchedniów

Tak uciekał, aż zatarł silnik

Dodano

Niezatrzymanie się do policyjnej kontroli, kierowanie autem w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień. Za takie czyny odpowie 54-letni mieszkaniec Suchedniowa. Mężczyzna zignorował policyjne sygnały do zatrzymania i zaczął uciekać. W efekcie urwał miskę olejową i zatarł silnik. Teraz grozi mu nawet pięć lat za kratkami i wysoka grzywna.

W piątek przed godziną 18 w Suchedniowie na ulicy Warszawskiej policjanci skarżyskiej drogówki prowadzili pomiar prędkości. Postanowili zatrzymać do kontroli audi, które według wskazań urządzenia pomiarowego jechało za szybko w terenie zabudowanym. Kierujący autem zwolnił przed funkcjonariuszami, a po chwili dodał gazu i rozpoczął ucieczkę. Nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe emitowane z radiowozu. Uciekając w kierunku Skarżyska wjechał w ulicę Słoneczną, Wioślarską, a następnie skręcił w odcinek ulicy Sportowej biegnący wzdłuż zalewu Rejów. Na leśnej, nierównej drodze urwał miskę olejową i zatarł silnik. Uciekinierem okazał się 54-letni mieszkaniec Suchedniowa. Szybko okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania i był nietrzeźwy. W jego organizmie znajdowało się 0,8 promila alkoholu.

Suchedniowianin trafił do celi, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty niezatrzymania się do policyjnej kontroli oraz kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Tylko za pierwsze przestępstwo grozi mu nawet pięć lat więzienia.

JG / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media