Obserwuj nas na

Brody

Park linowy w Brodach wkrótce będzie ponownie otwarty. Sprawdź kiedy! (wideo)

Dodano

Od piątku 3 lipca znów będzie otwarty park linowy w centrum turystycznym nad Zalewem Brodzkim. Tego dnia, od godziny 16:00 do 20:00 zapraszamy do Rudy przy ul. Panoramicznej. Później park będzie czynny w dniach od wtorku do niedzieli od godz. 12:00 do 20:00.

Obiekt oferuje trzy trasy o różnym stopniu trudności.

– Trasa zielona dla uczestników od 4 roku życia. Składa się ona z 13 rożnych przeszkód o niskim stopniu trudności w tym zjazd z tyrolki z systemem automatycznego powrotu. Wysokość trasy wynosi ok 0,5 m. a długość ok. 73 m.

– Trasa niebieska w systemie ciągłej asekuracji przeznaczona dla dorosłych i dzieci od 6 roku życia. Składa się z 15 przeszkód w tym zjazdy na orczyku i dwa zjazdy tyrolskie. Wysokość trasy waha się od 3,4 do 10 m.Jej długość wynosi ok. 138 m.

– Trasa czerwona – dla dorosłych i dzieci od 8 roku życia. Uczestnik, w systemie ciągłej asekuracji przechodzi 18 przeszkód w tym 5 rodzajów zjazdów. Wysokość trasy waha się od 2,8 do 12,6m. Jej długość wynosi ok. 222 m.

Odwiedzającym pomagają wyszkoleni operatorzy. Na terenie parku obowiązują zasady ograniczające rozprzestrzeniania się koronawirusa, dostępny będzie płyn do dezynfekcji dłoni. Ze względów bezpieczeństwa, nie będzie można się wspinać w czasie deszczu i po opadach. Informacja w sprawie obsługi grup zorganizowanych: 604 439 460.

Film nagrano w czasie szkoleń na operatorów parku linowego. Przedstawia m. in. symulowaną akcję ratunkową osoby która zasłabła w trakcie pokonywania trasy. Jest też zdjęcie uczestników kursu wraz z panią Marzeną Bernat – Wójt Gminy Brody i pracownikami urzędu.

Reklama

Reklama

Copyright © 2019 Spotted Media.