Obserwuj nas na

Brody

Pomogli uratować życie 43-letniej kobiecie

Dodano

We wtorek po południu do dyspozytora WCPR dodzwoniła się kobieta, która potrzebowała pomocy, miała poważne trudności w oddychaniu. W trakcie rozmowy kobieta straciła przytomność. Wtedy zostały zadysponowane wszystkie służby, w tym policjanci z Komisariatu Policji w Brodach. Na miejsce to stróże prawa dojechali pierwsi.

Kobieta przez telefon zdążyła poinformować gdzie mieszka, po czym straciła przytomność. Na miejsce interwencji zostały wysłane odpowiednie służby: straż pożarna, załoga pogotowia ratunkowego oraz policjanci. W trakcie dojazdu dyspozytor ponownie nawiązał kontakt z kobietą. Okazało się, że w tej sytuacji potrzebna będzie jedynie pomoc pogotowia ratunkowego. Policjanci byli już blisko, postanowili mimo wszystko sprawdzić sytuację.

Stróże prawa, którzy pierwsi dotarli na miejsce zastali 43-latkę, która miała duszności. W pewnym momencie, w trakcie rozmowy, straciła przytomność i przestała oddychać. Policjanci natychmiast podjęli resuscytację krążeniowo–oddechową przywracając kobiecie funkcje życiowe, które kontrolowali do przyjazdu pogotowia ratunkowego.

Dzięki intuicji policjantów z Komisariatu Policji w Brodach, udało się uratować 43-latkę, która trafiła do szpitala.

Opr. PK
Źródło: KPP w Starachowicach

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media