Obserwuj nas na

Mirzec

Narkotyki podczas kontroli drogowej

Dodano

W miniony czwartek policjanci z Posterunku Policji w Mircu zatrzymali do kontroli drogowej Audi. Podczas interwencji okazało się, że 40 –latni kierujący oraz jego 24 – letni pasażer posiadali środki odurzające. Mężczyźni odpowiedzą teraz za posiadanie narkotyków, za co grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Posterunku Policji w Mircu w miony czwartek na terenie gminy Mirzec zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem Audi. W trakcie czynności mundurowi przy siedzącym za kierownicą niemieckiego auta 40 –latku ujawnili ponad 12 gramów suszu roślinnego, wstępnie zweryfikowanego jako marihuana, ponad 13 gramów białego proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina oraz 16 tabletek extasy. Natomiast 24 – letni pasażer pojazdu posiadał przy sobie blisko 3 gramy amfetaminy oraz ponad 1 gram marihuany. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani za posiadanie środków odurzających grozi im teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo 40 – latek usłyszał zarzut udzielania środka odurzającego.

PK / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media