Obserwuj nas na

Starachowice

Akademia z okazji Dnia Nauczyciela w OSiW (zdjęcia)

Dodano

W piątek, 15 października, w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Starachowicach odbyła się akademia z okazji Dnia Nauczyciela.

W uroczystości udział wzięli wspaniali goście – grupa teatralna ”Brzask’’ ze starachowickiego Środowiskowego Domu Samopomocy, która przedstawiła pantomimę ‘’Life house’’ (w reżyserii psychologa placówki, Wiesława Pożogi i Doroty Zając) oraz utalentowana młoda wokalistka Nina Lewkowicz, ze Szkoły Podstawowej nr 12.

Część artystyczną zaprezentował zespół Cam.Erato, prowadzony w Ośrodku przez Ewelinę Lewkowicz. Na widowni zasiadła kadra placówki na czele z p.o. kierownik Lucyną Prokop – wychowawcy, instruktorzy praktycznej nauki zawodu oraz młodzież. Wiersze deklamowali przesympatyczni recytatorzy – Małgorzata Kozieł, Aleksandra Szeląg, Wiktoria Dudzic, Bartek Misztal, Piotr Kuźmiak, zaś piosenkę pięknie zaśpiewała Kinga Kopyś. Jak zawsze, wyjątkową scenografię do występu przygotowała wychowawca Danuta Śpiewak, a słodką niespodziankę i stół szwedzki zawdzięczamy staraniom wychowawcy Anny Rosińskiej i Marzeny Szymańskiej, które wraz z kucharzami z klasy III cały ranek gotowały i piekły smaczne ciasta i przystawki.

Nad stroną techniczną czuwał wychowawca Mieczysław Rosiński. Na koniec akademii młodzież wręczyła pani kierownik ogromną kartkę z życzeniami dla wszystkich pracowników Ośrodka, w podziękowaniu za trud tym, którzy wychowują i uczą kolejne pokolenia uczestników OHP.

Tekst: Ewelina Lewkowicz
Zdjęcia: Ewelina Lewkowicz, Mieczysław Rosiński, Anna Rosińska 

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media