Obserwuj nas na

Starachowice

Black WEEK – Rusza tydzień prezentów w Galardii

Dodano

Miłośnicy wyprzedaży, promocji i cenowych okazji czekają na ten czas cały rok. Listopad to prawdziwe święto zakupów. Dlatego Centrum Handlowe Galardia w tym okresie organizuje dla swoich klientów tydzień prezentów. Od 21 listopada rusza akcja podwajania punktów w programie lojalnościowym NON STOP BONUS, które można wymieniać na atrakcyjne nagrody. Ponadto sklepy szykują w tym okresie wielkie promocje.

Nadchodzi najbardziej wyczekiwany przez konsumentów czas w roku. Akcje Black Friday, czy Black Week to prawdziwe święta promocji i okazji. Galerie handlowe i sklepy przygotowują dla swoich klientów specjalne ceny, dzięki czemu jest to idealny czas na zakupy m.in. świątecznych prezentów.

Centrum Handlowe Galardia przygotowała niespodzianki nie tylko na piątek czy weekend, ale na cały tydzień. Od 21 do 27 listopada centrum organizuje akcję podwajania punktów w programie NON STOP BONUS. Robiąc zakupy w tych dniach każda zarejestrowana złotówka liczy się podwójnie. Dzięki temu szybciej można uzbierać punkty i wymienić je na wartościowe nagrody, m.in. karty podarunkowe czy atrakcyjne upominki rzeczowe. Aby skorzystać z akcji należy zapisać się do programu lojalnościowego Galardii i co ważne, nie wyrzucać paragonu za zrobione zakupy.

„Robiąc zakupy, wybierając podarunki dla bliskich można przy okazji samemu otrzymać nagrody. Mechanizm jest bardzo prosty, uczestnicy programu skanując paragony, zbierają punkty, a następnie mogą wymieniać je na prezenty. Podczas naszej listopadowej akcji każda zarejestrowana złotówka to nie 1, a aż 2 punkty. Wszystko po to, abyśmy mogli jak najliczniej obdarować naszych klientów prezentami w tym przedświątecznym czasie” – mówi Joanna Zdyb, Shopping Center Manager, Centrum Galardia w Starachowicach.

Akcja potrwa aż do wyczerpania zapasów nagród.

Ponadto poza tygodniem specjalnym NON STOP Bonus, w Galardii odbędą się również Black Week. W ostatni tydzień listopada sklepy oferować będą asortyment w znacznie niższych cenach niż na co dzień, a promocje sięgać będą nawet 70%. Objęte promocjami będą m.in. sprzęty RTV i AGD, kosmetyki i akcesoria urodowe, obuwie i odzież, wyposażenie domu, zabawki i wiele innych. Warto więc na ten czas zaplanować zakup produktów potrzebnych na Święta oraz gwiazdkowych prezentów.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media