Obserwuj nas na

Starachowice

Festiwal Baniek Mydlanych w Starachowicach (dużo zdjęć)

Dodano

24 lipca o godzinie 15:00 na polanie przy Centrum Handlowym Galardia rozpoczęło się niezwykle barwne i radosne wydarzenie. Zarówno młodszych jak i starszych mieszkańców miasta licznie przyciągnął Festiwal Baniek Mydlanych, który do Starachowic zawitał już po raz kolejny!

Organizatorzy wydarzenia przygotowali wiele litrów darmowego płynu, bańkowe zabawy, konkursy z nagrodami i kolorowe smakołyki. Do dyspozycji uczestników dostępne były także dmuchane budowle i akcesoria do puszczania baniek – można było korzystać z tych przygotowanych przez organizatorów lub kupić własne. Wśród najmłodszych uczestników dużym zainteresowaniem cieszyła się maszyna wydmuchująca bez ustanku tysiące małych baniek. Nie mogło zabraknąć wesołej, tanecznej muzyki. Obsługa wydarzenia chętnie udzielała uczestnikom rad, dotyczących techniki robienia jak największych baniek.

Po Festiwalu na uczestników czekały kolejne świetne atrakcje – o godzinie 17:30 rozpoczął się Kolor Fest. Wyrzuty barwnych proszków następowały aż co 15 minut. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media