Obserwuj nas na


Starachowice

Firma Animex wydała oświadczenie po wypadku w starachowickim zakładzie

Dodano

Firma Animex wydała oświadczenie dotyczące zdarzenia do którego doszło w zakładach mięsnych przy ulicy Krańcowej w Starachowicach. Podczas nocnej zmiany noga jednej z pracownic utknęła w maszynie.

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło około 2 w nocy w piątek. Na miejsce wysłano trzy zastępy straży pożarnej. Strażacy rozcięli taśmowy podajnik i wydostali nogę 40-latki spomiędzy łańcucha a koła napędowego.

Kobieta trafiła na SOR w Starachowicach, gdzie nadzorujący lekarz i strażacy pomogli usunąć fragmenty maszyny z nogi rannej. Dane o obecnym stanie zdrowia pacjentki nie są ujawniane.

Oświadczenie firmy

Animex Foods potwierdza, iż w nocy 20 stycznia 2023 roku w zakładzie produkcyjnym w Starachowicach, podczas wykonywania codziennych obowiązków, uległa wypadkowi pracownica firmy zewnętrznej. Osobie poszkodowanej niezwłocznie udzielono niezbędnej pomocy, wezwano służby ratunkowe, a następnie przetransportowano do szpitala. W trybie natychmiastowym poinformowano również odpowiednie organy.

Tuż po zdarzeniu zabezpieczone zostało miejsce wypadku, celem przeprowadzenia czynności wyjaśniających. Firma pozostaje w stałym kontakcie z osobami mającymi bieżące informacje o stanie zdrowia kobiety i jest gotowa do udzielenia niezbędnego wsparcia.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media