Obserwuj nas na

Starachowice

Galardia na Black Week rozdaje karty podarunkowe

Dodano

Od 20 do 25 listopada w CH Galardia odbędzie się akcja Wir okazji na Black Week. Robiąc w tych dniach zakupy w centrum można będzie otrzymać od galerii prezent, w postaci karty podarunkowej o wartości 30 zł, idealnej do wykorzystania w przedświątecznym czasie. Akcja przeznaczona jest dla uczestników programu Non Stop Bonus.

Sezon na prezenty można uznać za otwarty, a na pewno dla klientów CH Galardia. Centrum handlowe organizuje akcję Wir okazji na Black Week, w ramach której osoby robiące tu zakupy będą miały szanse otrzymać upominki.

Akcja startuje w poniedziałek 20 listopada i potrwa niemal przez cały tydzień, aż do soboty 25 listopada. Klienci zarejestrowani w programie lojalnościowym Non Stop Bonus, którzy w dniach objętych promocją zarejestrują na swoim koncie zakupy na kwotę minimum 150 zł, na maksymalnie trzech paragonach, będą mogli otrzymać w prezencie kartę podarunkową na kwotę 30 zł.

„Listopad to taki czas, kiedy wszyscy już zaczynają intensywnie myśleć o przygotowaniach do Świąt. Dlatego właśnie klientom robiącym u nas zakupy, wręczamy w prezencie dodatkowe środki na kartach podarunkowych, które mogą wykorzystać na dowolne produkty w naszym centrum, dla siebie lub kogoś bliskiego” – mówi Joanna Zdyb, Shopping Center Manager, Centrum Galardia w Starachowicach.

Aby otrzymać kartę należy w ostatnim dniu akcji, tj. 25 listopada, zgłosić się na stoisko promocyjne
w CH Galardia, zarejestrować paragon i okazać przynależność do programu lojalnościowego.

Black Week to nie jedyna okazja do zdobycia prezentów w Galardii. Od 1 listopada trwa tu także akcja Black November, w której uczestnicy programu Non Stop Bonus mają szansę na wygranie cennej nagrody, jaką jest karta przedpłacona o wartości 1000 zł, przygotowana z myślą o przedświątecznych wydatkach. Akcja polega na rejestracji paragonów za zrobione w centrum zakupy, które następnie przeliczane są na punkty gromadzone w programie lojalnościowym. Osoba, która na dzień zakończenia Black November, tzn. 30 listopada, będzie miała uzbieraną największą liczbę punktów, wygra nagrodę.

Pełne regulaminy akcji Black Week oraz Black November dostępne są na stronie https://www.centrumgalardia.com.pl/

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media