Obserwuj nas na

Starachowice

“Jesteśmy przygotowani” – otwarto Samorządowy Punkt Szczepień Powszechnych (zdjęcia)

Dodano

W dniu 27 kwietnia odbyła się konferencja starosty powiatowego Piotra Babickiego. Na spotkaniu prasowym włodarzowi powiatu towarzyszyli: koordynator ds. szczepień Bożena Złotnik oraz Dyrektor Naczelny PZOZ w Starachowicach Grzegorz Kaleta. 

Celem konferencji było poinformowanie mieszkańców miasta o otwarciu punktu szczepień w budynku Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej. Jest to drugi taki punkt w województwie świętokrzyskim, trzeci wliczając punkt pilotażowy w Jędrzejowie. Wstępnie punkt ma być otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00, jednak z uwagi na szczepienie grupy osób aktywnych zawodowo możliwa jest modyfikacja godzin otwarcia. Wejście do punktu od strony SOR-u.

Szczepionki są dostarczane do punktu stopniowo. Szacunkowo w ciągu tygodnia zaszczepione może zostać nawet 1000 osób. Na szczepienie można zapisać się przez infolinie 989. Można także wysłać SMS-a o treści “Szczepimy się” pod numer 880-333-333 lub zapisać się osobiście w budynku Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej.

“Miejmy nadzieję, że po 5 maja nie będzie już osoby, która nie będzie miała tutaj wyznaczonego terminu.” – mówiła Bożena Złotnik.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media