Obserwuj nas na

Starachowice

Klub Morsów WEKTOR po raz 10. zagrał dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (zdjęcia)

Dodano

Tysiące wolontariuszy zbierało dziś pieniądze na sprzęt ratujący zdrowie i życie dzieci w ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jednym z wielu orkiestrowych akcentów w Starachowicach była tradycyjna już wspólna kąpiel starachowickich morsów dla WOŚP.

W niedzielę o godzinie 11 klubowicze, sympatycy kluby oraz zaproszeni goście spotkali się nad zalewem Piachy aby wspólnie zagrać dla chorych dzieci.

– Wszystko było dziś tak jak być powinno. Spora gromadka naszych klubowiczów i sympatyków, sympatyczna aura, o którą zadbała nieoceniona Królowa Zima (nieco śniegu, lekki mróz i słoneczne incydenty), energetyzująca kąpiel, wzbogacona efektami pirotechnicznymi, hojni darczyńcy zapełniający klubową, WOŚP-ową puszkę, płonące ognisko, biesiadny stół, dużo dobrej muzyki i pozytywnej energii. A wszystko to w ramach 31 Finału Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy z nami – morsami ze starachowickiego WEKTORA – w jednej z ról. – czytamy na stronie fb klubu Wektor.

Tuż po godzinie 11 morsy w rytmie orkiestrowych hitów wbiegły do wody. Po kąpieli każdy mógł ogrzać się przy ognisku oraz skosztować gorącej grochówki.

Organizatorem WOŚP-owego morsowania jest starachowicki Klub Morsów Wektor, który już po raz dziesiąty grał razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

W tym roku podczas morsowania udało się zebrać 1339,53 zł.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media