Obserwuj nas na

Starachowice

Muzyka z czarnej płyty popłynie w CH Galardia

Dodano

Dla wszystkich miłośników ponadczasowej muzyki CH Galardia szykuje coś specjalnego. W dniach 27-28 stycznia odbędzie się tu giełda winyli i płyt CD. W jednym miejscu można będzie znaleźć tysiące większych i mniejszych krążków z różnorodną muzyką z całego świata. Będzie to doskonała okazja do zakupu prawdziwych perełek muzycznych oraz posłuchania przyjemnych dźwięków z gramofonu.

Tradycyjne nośniki muzyki jak płyty CD czy oldskulowe winyle nie tracą na zainteresowaniu i mają swoich wiernych miłośników zarówno wśród starszych jak i młodszych pokoleń. Z myślą o nich CH Galardia w dniach 27-28 stycznia organizuje Giełdę winyli i płyt CD.

W jednym miejscu można będzie znaleźć tysiące wyjątkowych krążków z ponadczasową muzyką z całego świata. Wystawcy zaoferują swoje imponujące zbiory najróżniejszych gatunków muzycznych, takich jak jazz, soul, funk, rock, muzyka klasyczna czy współczesne brzmienia elektroniczne. Będzie to doskonała okazja dla kolekcjonerów, by znaleźć nowe perełki do swoich domowych zbiorów, a także przyjemnie spędzić czas słuchając największych przebojów i charakterystycznego trzasku igły na gramofonie.

„Niezwykle cieszymy się, że możemy zaprosić naszych klientów na drugą już edycję tego wyjątkowego wydarzenia. Muzyka ma w sobie niesamowitą moc, wzbudza emocje, przywoływania wspomnienia, a dźwięki z takich oldkulowych nośników, jak płyty winylowe czy odchądzące powoli do lamusa CD, wzbudzają dodatkowy sentyment. Nasza styczniowa giełda będzie doskonałą okazją, by spędzić przyjemny czas w towarzystwie szlachetnych dźwięków” – mówi Joanna Zdyb, Shopping Center Manager, Centrum Galardia w Starachowicach.

Giełdę winyli i płyt CD w CH Galardia odwiedzić można w godzinach 9.00-21.00. Wystawcy czekać będą w pasażu centrum, obok sklepu Reserved.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media