Obserwuj nas na

Starachowice

Niebezpieczne manewry na drodze krajowej (wideo)

Dodano

Wczoraj wieczorem policjanci ze starachowickiej drogówki, na odcinku drogi krajowej nr 42 ujawnili dwóch kierujących, którzy wyprzedzali inne pojazdy w miejscach niedozwolonych. Pierwszy został zarejestrowany kierowca ciężarówki, który wykonał niebezpieczny manewr w rejonie przejścia dla pieszych, natomiast drugi nie zastosował się do znaku zakazu wyprzedzania oraz przekroczył dopuszczalną prędkość. Obaj kierujący zostali ukarani wysokimi mandatami, a na ich konta doliczone zostały punkty karne.

Wczoraj chwilę przed godziną 20:00 na drodze krajowej nr 42 w Starachowicach, policjanci ujawnili kierującego pojazdem ciężarowym, który wyprzedził auto w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych. Za popełnione wykroczenie 48-latek został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych, a na jego konto kierowcy wpłynęło 15 punktów karnych.

Druga kontrola miała miejsce kilkadziesiąt minut później na tej samej trasie. Tym razem kierowca tzw. busa popełnił dwa wykroczenia polegające na tym, że nie zastosował się do zakazu wyprzedzania oraz przekroczył dopuszczalną prędkość poruszając się o 39 km/h za szybko w obszarze zabudowanym. 39-latek za popełnione wykroczenia otrzymał łącznie 1800 złotych grzywny, a do jego konta doliczono w sumie 24 punkty karne.

Opr. PK

Źródło: KPP w Starachowicach

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media