Starachowice
Nieznany sprawca zdewastował pojazd w Starachowicach
W niedzielę po południu na terenie jednej ze stacji paliw w Starachowicach doszło do uszkodzenia zaparkowanego samochodu osobowego. Sprawca zniszczył pojazd, powodując straty oszacowane przez właściciela na około 2 tysiące złotych.
Jak wynika ze zgłoszenia, w aucie wybito tylną szybę, uszkodzono prawe tylne drzwi oraz lusterko. Osoba odpowiedzialna za zniszczenie oddaliła się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem służb.
Sprawą zajmuje się policja, która prowadzi czynności mające na celu ustalenie sprawcy zdarzenia.


