Obserwuj nas na

Starachowice

Pierwszy Psi Park w Starachowicach już otwarty!

Dodano

Psi Park to inwestycja, która od momentu ogłoszenia planów jej powstania wzbudzała w mieszkańcach Starachowic skrajne emocje – entuzjazm i wzburzenie. Zdecydowanie przeważały jednak osoby popierające inicjatywę, to właśnie one doczekały się realizacji planu.

16 lipca Psi Park w starachowickim Parku Miejskim został otwarty. O gotowości do użycia poinformował za pośrednictwem swojej strony na Facebooku Prezydent Miasta Marek Materek.

“Wiecie, że nie lubię imprez z „wstęgą”. Dlatego pozwólcie, że za Waszym pośrednictwem przekazuję info czworonogom.” – napisał humorystycznie włodarz.

Już pierwszego dnia w parku pojawiły się czworonogi, widać że miejsce spełnia swoje przeznaczenie. Ogrodzony plac w górnej części parku został wyposażony w pochylnie, kółka do skakania i równoważnie.

Nie brakuje także wolnej przestrzeni do hasania, a w razie potrzeby zwierzęta mogą załatwiać swoje potrzeby w wyznaczonych do tego miejscach.

Park został także wyposażony w specjalne pojemniki z torebkami na odchody i kosze, aby można było posprzątać po swoich pupilach.

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media