Obserwuj nas na

Starachowice

“Pod…Niebne Wakacje” ze Spółdzielczym Domem Kultury na “Skałce” w Starachowicach (zdjęcia)

Dodano

Za nami kolejny dzień rozrywek przygotowanych przez Spółdzielczy Dom Kultury dla dzieci ze starachowickich osiedli – i tych starszych, i tych młodszych. W piątek 16 lipca sportowe zajęcia plenerowe w ramach akcji “Pod…Niebne Wakacje” odbyły się na osiedlu “Skałka”, na placu zabaw przy ulicy Murarskiej 6.

Jak zawsze nie zabrakło dzieci chętnych do zabawy i wzięcia udziału w sportowej rywalizacji. Konkurencje podzielone były na kategorie wiekowe – łatwiejsze dla maluchów, bardziej skomplikowane dla starszych dzieci. Były wyścigi z przeszkodami, skoki, slalomy i rzuty do celu. Nie mogło zabraknąć także kończącego każde spotkanie przeciągania liny. Zwycięzcy poszczególnych zabaw otrzymali nagrody, a każdy z uczestników mógł liczyć na słodki poczęstunek.

Spółdzielczy Dom Kultury odwiedził już pięć starachowickich osiedli. W dniach 19-23 lipca na każdym z nich (Młynówka, Szlakowisko, Majówka, Skarpa, Skałka) pojawi się po raz kolejny. Wszystkich, którzy nie wzięli udziału w zabawach zachęcamy do dołączenia do nich w nadchodzącym tygodniu. Każde spotkanie organizowane przez Spółdzielczy Dom Kultury ma miejsce w godzinach 15:30 – 17:30.

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media