Obserwuj nas na

Starachowice

Podsumowanie weekendu na drogach powiatu starachowickiego

Dodano

Podczas ostatnich trzech dni na drogach powiatu starachowickiego doszło do 11 kolizji drogowych. Na szczęcie nie było żadnego wypadku. Zatrzymano do kontroli drogowej jednego kierującego, który przekroczył prędkość powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym. Byli także kierujący bez uprawnień i pod wpływem alkoholu.

Przez ostatnie trzy dni na drogach powiatu starachowickiego doszło do 11kolizji drogowych. Na szczęście w tym czasie nie było żadnego wypadku drogowego.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach zatrzymali dwoje kierujących samochodami oraz jednego rowerzystę, którzy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Rowerzysta za to wykroczenie został ukarany wysokim mandatem natomiast kierowcy samochodami będą się tłumaczyć ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania przed sądem. W tym samym czasie został zatrzymany do kontroli drogowej 30-letni kierujący volkswagenem, który przekroczył prędkości powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy na okres trzech miesięcy oraz nałożona została wysoka grzywna.

Apelujemy do wszystkich kierujących o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, odpowiednim przygotowaniu pojazdu przed wyruszeniem w drogę, oraz stosowaniem się do zasad i przepisów ruchu drogowego. Każdy z nas dbając o bezpieczeństwo na drodze powinien wiedzieć, że w obecnych warunkach na drodze wydłuża się znacznie droga hamowania pojazdu.

pk / kpp

Continue Reading
Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media