Obserwuj nas na

Starachowice

Poszukiwany, bez uprawnień i z narkotykami

Dodano

W nocy z niedzieli na poniedziałek policjanci ze starachowickiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej 34 –latka kierującego toyotą. W pojeździe funkcjonariusze ujawnili środki odurzające. Mężczyzna był poszukiwany i nie posiadał uprawnień do kierowania. Teraz grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

W nocy z niedzieli na poniedziałek policjanci ze starachowickiej komendy na terenie gminy Mirzec zatrzymali do kontroli drogowej 34-letniego kierującego toyotą. W trakcie interwencji okazało się, że jest on poszukiwany. Ponadto nie powinien kierować samochodem, ponieważ nie posiada uprawnień do kierowania. Mężczyźnie została pobrana krew do badań laboratoryjnych, gdyż wstępny test wykazał w jego organizmie narkotyki. Podczas przeszukania japońskiego auta, policjanci znaleźli porcję amfetaminy i marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

PK / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

Copyright © 2022 Spotted: Media