Obserwuj nas na

Starachowice

Rodzinna tragedia. Koronawirus odebrał rodziców 12-letniemu chłopcu

Dodano

Tragiczny finał historii małżeństwa zarażonego koronawirusem. Informacje o rodzinnej tragedii, do której doszło w Starachowicach, po raz pierwszy ukazały się w mediach 6 stycznia. Wtedy 12-letni chłopiec znalazł w domu martwego ojca, a matka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Oboje byli zakażeni wirusem Sars-CoV-2.

Mężczyzna zmarł w domu, znalazł go 12-letni syn. Matka chłopca była w ciężkim stanie i to 12-latek powiadomił pogotowie. Kobieta najpierw trafiła do szpitala w Starachowicach. Gdy możliwości terapii się skończyły, a jej stan wciąż się pogarszał, została pilnie przetransportowana do Kliniki w Lublinie.

Rodzice chłopca nie byli zaszczepieni. Mimo zakażenia koronawirusem zdecydowali się na samodzielne leczenie w domu. To doprowadziło do tragedii. Po ponad tygodniu pobytu w szpitalu, mama chłopca również zmarła. 12-latek stracił oboje rodziców. Chłopcem opiekuje się najbliższa rodzina. Pogrzeb ma się odbyć w sobotę, 22 stycznia, na Cmentarzu Komunalnym przy ulicy Polnej w Starachowicach.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media