Obserwuj nas na

Starachowice

Trzymiesięczny areszt za pobicie

Dodano

Za pobicie 27-latka najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 33-letni mieszkaniec Starachowic. Pokrzywdzony doznał ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a jego oprawca może w więzieniu „ odpokutować” za to, co najmniej trzy lata. tyle bowiem wynosi dolna granica kary za powyższe przestępstwo.

Zdarzenie miało miejsce w połowie czerwca. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach zostali powiadomieni, że w pobliżu stadionu doszło do pobicia mężczyzny. Z relacji świadka wynikało, że pokrzywdzony 27-latek został zaatakowany przez innego mężczyznę. Z poważnymi obrażeniami ciała pobity trafił do szpitala. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego w toku prowadzonych czynności ustalili, że odpowiedzialny za to zdarzenie może być 33-letni mieszkaniec Starachowic. We miniony wtorek mężczyzna został zatrzymany. Wczoraj mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Został również skierowany do sądu wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Wczoraj sąd przychylił się do wniosku prokuratora i orzekł wobec podejrzanego 33-latka trzymiesięczny areszt. Finalnie sprawca pobicia może spędzić w więzieniu co najmniej trzy lata. Tyle bowiem wynosi dolna granica kary za opisane przestępstwo.

PK / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media