Obserwuj nas na

Starachowice

Uderzyła w zaparkowany pojazd, okazało się, że była pod wpływem

Dodano

W ostatnich dniach policjanci na terenie całego województwa zatrzymali łącznie 24 nietrzeźwych kierujących. Jedną z nich była 32–letnia mieszkanka Starachowic, która podejrzewana jest o to, że mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

W sobotę tuż przed godziną 13:00, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach otrzymał zgłoszenia, z którego wynikało, iż kobieta cofająca swoim autem uderzyła w zaparkowany pojazd i odjechała z miejsca zdarzenia.

Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci, a po chwili rozpoczęli oni poszukiwania jak się okazało osobowej mazdy. Krótko później mundurowi dotarli do domu użytkowniczki japońskiego auta. Wtedy wyszło na jaw, że 32–letnia mieszkanka Starachowic była nietrzeźwa. Badanie wykazało w jej organizmie ponad 2 promile. Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu.

Nie była to jedyne tego typu zdarzenie. Tylko minionej doby na terenie całego województwa policjanci zatrzymali łącznie 24 nietrzeźwy kierujących, których skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie mogło doprowadzić do tragedii.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości ustawodawca przewidział karę do 2 lat pozbawiania wolności, wysoką karę grzywny oraz minimum 3 letni zakaz kierowania pojazdami.

dj / kpp

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Reklama

Copyright © 2019 Spotted Media.