Obserwuj nas na

Starachowice

Weekend we Włoszech i inne prezenty dla zakochanych w CH Galardia

Dodano

Walentynki w CH Galardia będą przebiegać w prawdziwie włoskim klimacie. Z okazji święta miłości, klienci starachowickiej galerii będą mieli okazję wygrać bilety na romantyczny weekend we Włoszech oraz inne nagrody, które będą okazją do spędzenia czasu w gronie ukochanych osób.

Wszyscy, którzy lubią celebrować przypadające na 14 lutego święto zakochanych, koniecznie powinni odwiedzić CH Galardia. Galeria organizuję specjalną walentynkową akcję, w której przygotowała dla klientów niezwykle cenne nagrody, w klimacie niepowtarzalnej i romantycznej Italii.

Nagrodą główną, na jaką mają szansę klienci Galardii, jest wycieczka do Włoch. Voucher o wartości 2000 zł z biura podróży Wakacje.pl można będzie wykorzystać na weekendową podróż, w wybranym włoskim mieście. Voucher ważny jest przez pół roku.

Aby mieć szansę na taki romantyczny wyjazd do Włoch, należy rejestrować paragony za zrobione w galerii zakupy. Osoba, która w czasie trwania akcji, od 1 do 10 lutego, zarejestruje najwięcej paragonów, zostanie zwycięzcą.

„Wyjątkowe okazje staramy się zawsze odpowiednio świętować. To już nie pierwszy raz, kiedy przygotowujemy specjalne prezenty, które mają sprzyjać niezapomnianym przeżyciom, spędzaniu czasu w gronie najbliższych, tworzeniu fantastycznych wspomnień.  Tym razem, z okazji Walentynek zabieramy naszych klientów do klimatycznych Włoch oraz na pyszne desery do kawiarni” – mówi Joanna Zdyb, Shopping Center Manager, Centrum Galardia w Starachowicach.

Prezenty rozdawane będą w centrum w sobotę, 10 lutego. Tego dnia oprócz nagrody głównej, na gości galerii czekać będą jeszcze inne walentynkowe podarunki. Galardia przygotowała dla zakochanych vouchery o wartości 30 zł do wykorzystania na słodkości w kawiarni Magia d’Italia.  Okazję do ich otrzymania będą miały osoby, które zrobią zakupy w sklepach galerii, za minimum 150 zł, zapiszą się do programu lojalnościowego Non Stop Bonus.

Odbiór prezentów możliwy będzie w sobotę, w godzinach 11.00-18.00, na stoisku promocyjnym. Pełen regulamin akcji dostępny jest na stronie https://www.centrumgalardia.com.pl/

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media