Obserwuj nas na

Połaniec

Kryminalni z Połańca zatrzymali dwóch mężczyzn z narkotykami. Kierowca miał ich w domu ponad 200 gramów

Avatar photo

Dodano

Połanieccy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy we wtorkowy wieczór podróżowali samochodem marki Fiat. 41-latek bez stosownych uprawnień, kierował autem znajdując się najprawdopodobniej pod wpływem narkotyków, a także był ich posiadaczem. Natomiast jak się okazało pasażer włoskiego auta też nie miał ,,czystego sumienia”. Zatrzymani trafili do policyjnych cel, a o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

We wtorkowy wieczór połanieccy kryminalni na terenie miejscowości Łęg zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fiatem. Oprócz 41- letniego kierowcy w pojeździe znajdował się również 29- letni pasażer. W trakcie wykonywanych czynności mundurowi przy kierującym znaleźli kilka porcji środków odurzających, a sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że mężczyzna posiada cofnięte uprawienia do kierowania. Dodatkowo pobrana krew wyjaśni czy mieszkaniec powiatu mieleckiego kierował pod wpływem niedozwolonych środków. Jakby kłopotów kierującego było mało to w trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania, mundurowi znaleźli ponad 200 gramów ususzonych roślin, wstępnie zidentyfikowanych jako marihuana. Sumienia ,,czystego” jak się okazało nie miał również pasażer pojazdu. Przy nim mundurowi znaleźli blisko 12 gramów białej substancji, której wstępne badanie wskazało, że to mefedron.

Mieszkańcy powiatu mieleckiego zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Zgodnie z obowiązującym prawem może grozić im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Opr. JSz

Źródło: KPP w Staszowie

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *