Obserwuj nas na

Połaniec

Oddajemy = Ratujemy (zdjęcia)

Dodano

Dziś na terenie ENEA Elektrowni w Połańcu odbyła się już kolejna akcja pn. „Energię mamy we krwi”. Policjanci oraz pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie i tym razem nie zawiedli włączając się po raz kolejny w tak szczytną akcję oddawania tego cennego daru, który niezbędny jest do ratowania ludzkiego życia.

Policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Staszowie cyklicznie już od kilku lat uczestniczą w akcji pn. „Energię mamy we krwi”, która systematycznie odbywa się na terenie ENEA Elektrownia Połaniec. Wszyscy wiemy, jak bardzo potrzebna jest krew i jak jej brakuje. Trwająca blisko rok pandemia koronawirusa jeszcze bardziej spowodowała spustoszenie zapasów magazynowych, dlatego też staszowscy funkcjonariusze po raz kolejny oddali ją honorowo. Takie działania to dla wielu ludzi, którzy znaleźli się w krytycznych sytuacjach jedyny ,,lek” na dalsze życie. To także ,,lek”, który jest bezcenny i który w żadnej postaci nie ma swojego zamiennika. Pomimo znaczącego postępu w nauce nie można jej pozyskać z innego źródła niż drugi człowiek. Poniedziałkową akcję zorganizowali pracownicy ENEA Elektrowni Połaniec wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach.

Jest to już kolejny przykład na to, że w każdej sytuacji można liczyć na świętokrzyskich mundurowych. Każdego dnia reagują oni, nie tylko w sytuacjach kiedy widzą na własne oczy niebezpieczeństwo zagrażające zdrowiu lub życiu ludzi. Angażują się także w przypadku apeli Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach. Mundurowi oddają krew z chęci niesienia pomocy. Krew jest bezcenna, warto ją oddawać!

JSz / KPP

Continue Reading
Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media