Obserwuj nas na

Staszów

24-latek okradał szkołę z laptopów

Dodano

24- letni mieszkaniec gminy Bogoria odpowie za kradzież sprzętu elektronicznego z jednej ze szkół znajdujących się na terenie miasta. Pracujący nad sprawą staszowscy kryminalni odzyskali 6 laptopów o łącznej wartości blisko 10 000 zł. Teraz mężczyźnie grozić może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W minionym tygodniu do Komendy Powiatowej Policji w Staszowie zgłosił się dyrektor jednej ze szkół podstawowych znajdujących się na terenie miasta, który poinformował, że w okresie od lipca do września z placówki skradziony został sprzęt elektroniczny.

Pracujący nad sprawą staszowscy kryminalni wytypowali mężczyznę podejrzewanego o to przestępstwo. Wczoraj pojechali do jego miejsca zamieszkania, gdzie znaleźli 6 laptopów o łącznej wartości blisko 10 000 zł. Mężczyzny nie było w miejscu zamieszkania, bo jak ustalili policjanci znajdował się on na Komisariacie Policji II w Kielcach, gdzie był rozliczany za kradzież między innymi elektroniki z jednej ze stacji paliw. 24- latek usłyszał już zarzuty, a za przestępstwo którego się dopuścił grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

JSz / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media