Obserwuj nas na

Staszów

Chciał skoczyć z wiaduktu. Z pomocą na czas przyszli policjanci

Dodano

Staszowscy policjanci uratowali życie mężczyzny, który chciał skoczyć z wiaduktu kolejowego. Dzięki natychmiastowej reakcji mundurowych 31-latek nie zrealizował swoich gróźb, a po zdarzeniu przekazany został pod opiekę lekarzy.

W minioną sobotę, około godziny 2.40 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Staszowie otrzymał zgłoszenie z treści, którego wynikało, że w na terenie miasta na wiadukcie kolejowym znajduje się mężczyzna, który odgraża, że popełni samobójstwo.

Na miejsce niezwłocznie skierowani zostali policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego staszowskiej jednostki, straż pożarna i pogotowie. Mundurowi starali się przekonać 31-latka do zejścia z wiaduktu jednak nie chciał on niczego słuchać. Utrzymując cały czas kontakt wzrokowy z mężczyzną policjanci w pewnym momencie ruszyli w kierunku desperata chwycili go za ręce, a następnie przetransportowali w bezpieczne miejsce. Mieszkaniec gminy Gnojno przekazany został pod opiekę medyczną. Jak ustalono był on poszukiwany przez organy ścigania.

JSz / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media