Obserwuj nas na

Staszów

Jazda na rolkach zakończona spotkaniem z policjantami

Dodano

Nawet do 3 lat pozbawienia wolności może grozić 33-latkowi, który posiadał przy sobie środki odurzające w postaci amfetaminy. Zatrzymany wpadł w ręce połanieckich funkcjonariuszy podczas jazdy na rolkach. Za popełnione przestępstwo odpowie teraz przed sądem.

We wczorajsze popołudnie uwagę dzielnicowych z Komisariatu Policji w Połańcu zwrócił pewien mężczyzna poruszający się na rolkach. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że mężczyzna w czasie jazdy raczył się piwem. Mundurowi podjęli decyzję o wylegitymowaniu rolkarza. W trakcie wykonywanych czynności w plecaku nerwowo zachowującego się 33-latka policjanci znaleźli materiałowy woreczek, w którym znajdowało się 9 torebek foliowych z zawartością białego proszku. Mieszkaniec Połańca przyznał, że jest to amfetamina, którą zakupił przez Internet i która jest jego własnością. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komisariatu. Tam też narkotester potwierdził, że blisko 13 gramów znalezionej substancji to amfetamina.

33-latek jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

JSz / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media