Obserwuj nas na

Staszów

Mieli nosa

Dodano

Dzielnicowi z połanieckiego komisariatu, patrolując teren miejscowości Łęg zwrócili uwagę na zaparkowany w rejonie wiaduktu pojazd marki Opel. I słusznie, gdyż okazało się, że znajdujące się w nim osoby posiadały substancje niedozwolone. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Dzielnicowi w czasie swoich codziennych służb angażują się w różne działania i podejmują wiele interwencji na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców. Tak też było w piątkowe popołudnie. Podczas obchodu rejonu służbowego policjanci zwrócili uwagę na zaparkowany w rejonie wiaduktu pojazd. W oplu znajdowały się dwie osoby, które wylegitymowano. Nerwowe zachowanie kobiety i mężczyzny wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Jak się okazało słusznie, gdyż 19-latka w swojej torebce posiadała woreczek foliowy z białą substancją, która wstępnie zidentyfikowana została jako metamfetamina w ilości 2 gramów, natomiast 25-latek okazał się właścicielem 2 gramów metamfetaminy oraz porcji suszu roślinnego wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana.

Mieszkanka gminy Połaniec i mieszkaniec gminy Łoniów zostali zatrzymani i jeszcze tego samego dnia usłyszeli zarzuty. Posiadaczom środków niedozwolonych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

JSz / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media