Obserwuj nas na

Staszów

Zaczęło się od awantury domowej

Dodano

Policjanci interweniujący w związku ze zgłoszeniem dotyczącym awantury domowej, podczas jej przeprowadzania znaleźli roślinny susz, wstępnie określony jako narkotyk. O tym, że niedozwolone substancje może posiadać 51-latek, mundurowi ustalili podczas rozmowy z jego żoną. Za posiadanie, a także wytwarzanie znacznej ilości środków odurzających mężczyźnie grozi wieloletnia kara pozbawienia wolności.

W sobotnie południe staszowscy policjanci zostali wezwani na interwencję domową do jednej z podstaszowskich miejscowości, gdzie według zgłoszenia mąż awanturuje się i nie chce wpuścić żony do domu. Podczas jej przeprowadzania kobieta poinformowała mundurowych, że mąż może posiadać narkotyki. W trakcie czynności, w pomieszczeniu gospodarczym policjanci znaleźli reklamówkę, w której znajdowało się ponad 840 gramów suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana, a także jeden zasuszony krzak konopi. Ze wstępnych szacunków wynika, że z rośliny można byłoby uzyskać blisko 680 gramów zabronionego suszu.

51-letni mieszkaniec gminy Staszów został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania i wytwarzania znacznej ilości środków odurzających. Zgodnie z obowiązującymi przepisami może mu grozić kara pozbawienia wolności od 3 do nawet 20 lat.

JSz / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media