Obserwuj nas na

Krasocin

Przyjechał zabezpieczyć pojazd znajomego, musiał pozostawić także swój

Dodano

Do niecodziennej sytuacji doszło wczoraj w trakcie czynności związanych ze zdarzeniem drogowym w gminie Krasocin. Kierujący skodą, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonowy przepust, 41-latek trafił do szpitala. Znajomy mężczyzny przyjechał na miejsce swoim pojazdem aby zabezpieczyć uszkodzoną skodę. Okazało się, że 34-latek na miejscu pozostawił także swoje auto – ciąży na nim aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Wczoraj w nocy do włoszczowskich funkcjonariuszy wpłynęła informacja dotycząca zdarzenia drogowego, które miało miejsce w gminie Krasocin.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, iż 41-letni kierujący pojazdem marki Skoda na łuku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad swoim pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w betonowy przepust. W wyniku tego zdarzenia kierujący został zabrany do szpitala.

W trakcie prowadzonych czynności, na miejsce przyjechał swoim samochodem znajomy 41-latka aby zabezpieczyć pojazd uczestniczący w zdarzeniu drogowym. 34-latek nie mógł jednak tego zrobić. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, iż posiada on aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Mężczyzna musiał pozostawić na miejscu także swojego mercedesa. Pojazdy udało się zabezpieczyć dopiero dzięki kolejnemu znajomemu, który spełniał ku temu wszelkie wymogi.

Warto zaznaczyć, że osoba, która nie stosuje się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

WR / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media