Obserwuj nas na

Secemin

Nowoczesny sprzęt multimedialny w przedszkolu w Seceminie. Przedszkolanki zdobyły grant

Avatar photo

Dodano

Trzy nauczycielki z Publicznego Przedszkola w Seceminie – Kamila Wiśniewska, Beata Polak oraz Magdalena Stachurska – podniosły swoje kompetencje cyfrowe, kończąc cykl szkoleń w ramach projektu „Świętokrzyska Ścieżka Rozwoju Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego”. Podczas warsztatów z zakresu pedagogiki medialnej uczestniczki uczyły się, jak bezpiecznie i efektywnie wprowadzać elementy cyfrowe do pracy z dziećmi.

Zaangażowanie pedagogów pozwoliło placówce pozyskać grant w wysokości ponad 6 tysięcy złotych. Fundusze te w całości przeznaczono na zakup nowoczesnego sprzętu edukacyjnego: projektora multimedialnego o wysokiej rozdzielczości oraz mobilnego stojaka ułatwiającego przemieszczanie urządzenia między salami.

Nowe wyposażenie poszerzy możliwości dydaktyczne i urozmaici codzienne zajęcia najmłodszych podopiecznych.

Źródło: Gmina Secemin