Secemin
Nowoczesny sprzęt multimedialny w przedszkolu w Seceminie. Przedszkolanki zdobyły grant
Trzy nauczycielki z Publicznego Przedszkola w Seceminie – Kamila Wiśniewska, Beata Polak oraz Magdalena Stachurska – podniosły swoje kompetencje cyfrowe, kończąc cykl szkoleń w ramach projektu „Świętokrzyska Ścieżka Rozwoju Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego”. Podczas warsztatów z zakresu pedagogiki medialnej uczestniczki uczyły się, jak bezpiecznie i efektywnie wprowadzać elementy cyfrowe do pracy z dziećmi.
Zaangażowanie pedagogów pozwoliło placówce pozyskać grant w wysokości ponad 6 tysięcy złotych. Fundusze te w całości przeznaczono na zakup nowoczesnego sprzętu edukacyjnego: projektora multimedialnego o wysokiej rozdzielczości oraz mobilnego stojaka ułatwiającego przemieszczanie urządzenia między salami.
Nowe wyposażenie poszerzy możliwości dydaktyczne i urozmaici codzienne zajęcia najmłodszych podopiecznych.
Źródło: Gmina Secemin


