Obserwuj nas na

Włoszczowa

Laur Samorządu Regionu dla burmistrza Włoszczowy Grzegorza Dziubka

Avatar photo

Dodano

Gala Laur Samorządu Regionu Świętokrzyskiego została zorganizowana tuż po zakończeniu Forum Samorządu Regionu Świętokrzyskiego. Wydarzenie zgromadziło liczne grono wyjątkowych gości – wójtów, burmistrzów, prezydentów miast, starostów i przedstawicieli administracji publicznej. Oficjalnego otwarcia gali dokonali Dariusz Kołacz, prezes Makroregionu Południe Polska Press Grupy oraz Stanisław Wróbel, redaktor naczelny „Echa Dnia”, którzy powitali wszystkich zgromadzonych.

Podczas gali w Centrum Kongresowym Targów Kielce zostały wręczone wyróżnienia dla laureatów III edycji, nagrody „Laur Samorządu Regionu Świętokrzyskiego”. To szczególne wyróżnienie jest przyznawane za pozytywne kreowanie wizerunku gminy oraz powiatu, a także aktywną działalność na rzecz rozwoju małej ojczyzny. Tegoroczne wydarzenie ma na celu uhonorowanie samorządowców, odznaczających się dużym zaangażowaniem w naszym regionie.

Laureatem nagrody został burmistrz Włoszczowy Grzegorz Dziubek.

Przez cały dzień w czwartek, 21 maja, w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbywało się Forum Samorządu Regionu Świętokrzyskiego. Burmistrz Grzegorz Dziubek był prelegentem Panelu “Drogi przyszłości – jak świętokrzyskie powinno być skomunikowane z krajem i Europą.  Zabiegał o nową trasę S46 przez gminę Włoszczowa.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *