Ponad 700 maluchów, mnóstwo atrakcji, życzenia dla Mamy i z okazji Dnia Dziecka od burmistrza Włoszczowy Grzegorza Dziubka - wielkie świętowanie na stadionie OSiR. W programie też m.in. pokazy straży pożarnej, policji i leśników.