Obserwuj nas na

Włoszczowa

Przekroczył prędkość i był nietrzeźwy

Dodano

Policjanci ruchu drogowego włoszczowskiej komendy podjęli wczoraj interwencję wobec kierującego ciężarową scanią, który przekroczył dozwoloną prędkość. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. 42-latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj policjanci włoszczowskiej drogówki na terenie miasta zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem ciężarowym marki scania, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 21km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50km/h. W trakcie kontroli policjanci nabrali wątpliwości co do stanu trzeźwości mężczyzny. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało 0,4 promila. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem.

Pomimo licznych apeli wielu kierujących nadal nie stosuje się do obowiązujących przepisów. Nic nie usprawiedliwia brawury na drodze, tym bardziej gdy dochodzi do tego alkohol. Pośpiech oraz brak odpowiedzialności naraża wszystkich uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo.

WR / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media