Obserwuj nas na

Włoszczowa

Z pomocą psa służbowego odnaleźli zaginioną 60-latkę

Dodano

Dzięki sprawnym działaniom policjantów, odnaleziona została 60-latka. Mieszkanka gminy Secemin wyszła wczoraj po południu z domu, nie informując rodziny dokąd się udaje. Ze względu na niskie temperatury, policjanci musieli działać błyskawicznie. Na szczęście funkcjonariusze zdążyli z pomocą.

Wczoraj po godzinie 19, dyżurny włoszczowskiej komendy policji został powiadomiony o zaginięciu mieszkanki gminy Secemin. 60-letnia kobieta wyszła po południu z domu, nie informując bliskich dokąd się udaje. Na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy natychmiast zaangażowali się w poszukiwania 60-latki. Po niespełna dwóch godzinach, funkcjonariusz Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji z pomocą psa służbowego odnalazł w rejonie tej samej miejscowości poszukiwaną kobietę, która była wychłodzona. Nie miała ona sił, aby powrócić sama do domu. Natychmiastowe działania policjantów oraz czujny nos czworonoga, pozwoliły na uratowanie życia. Na miejscu policjanci zaopiekowali się wyziębioną kobietą, która po przyjeździe załogi pogotowia została zabrana do szpitala.

Policjanci przypominają o zwracaniu szczególnej uwagi na osoby przebywające w warunkach zagrażających życiu. Nie bądźmy obojętni! Wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie!

WR / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media