Obserwuj nas na

Włoszczowa

Zaplecze dla trenerów i sędziów przy włoszczowskim stadionie gotowe (zdjęcia)

Dodano

Remont i zakup wyposażenia w pawilonie Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włoszczowie przy ul. Wiśniowej 30 to kolejny etap rozwoju bazy sportowej w mieście. Powstało ważne miejsce dla wszystkich bez wyjątku klubów sportowych, jak trenerów oraz sędziów. Modernizacja była bardzo oczekiwaną inwestycją. Firma Jordan wymieniła instalacje: elektryczną, wodno – kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, wykonała łazienkę, zaplecze kuchenne z elementami w zabudowie. Pomieszczenia uległy sporym zmianom. Są jasne, widne i umeblowane, ze sprzętem AGD. Mają służyć działaczom sportowym, trenerom i sędziom korzystającym z bazy OSiR. Koszt modernizacji to 100 tys. zł.

Efekty modernizacji zobaczył burmistrz Włoszczowy Grzegorz Dziubek. Prezentowała dyrektor OSiR Jolanta Tyjas z pracownikami i wykonawcą.

– Stawiamy na rozwój, ekologię, edukację, ale też sport – podkreśla włodarz gminy. – W ostatnich latach wybudowane zostały dwa duże szkole kompleksy sportowe w mieście. Planujemy dalsze. W sołectwach powstają siłownie napowietrzne. Potrafimy zorganizować pieniądze na wkład własny do licznych projektów pozabudżetowych w obszarze nie tylko sportu lecz także rekreacji, aktywnego wypoczynku. Przykładem są zmiany na zbiorniku Klekot, gdzie trwają właśnie remonty woprówki i wokół akwenu. Wiele dobrych zmian przeszło zaplecze hali sportowej OSIR czy pływalni Nemo. Zależy nam na tym, aby wizytówką gminy stał się stadion sportowy i jego baza – zapowiada Grzegorz Dziubek.

Źródło: UMiG Włoszczowa

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media