Obserwuj nas na

Włoszczowa

Zgłosił kradzież pojazdu, chcąc uniknąć odpowiedzialności

Dodano

Do włoszczowskich policjantów wpłynęło wczoraj zgłoszenie dotyczące kolizji drogowej. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia, jednak po krótkim czasie został ustalony. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a ponadto najprawdopodobniej był pod działaniem narkotyków.

Wczoraj po godz. 16 do włoszczowskiej komendy wpłynęło zgłoszenie dotyczące kolizji drogowej, która miała miejsce na terenie miasta. Z ustaleń policjantów wynikało, iż nieznany wówczas sprawca kierując pojazdem marki Citroen na skrzyżowaniu uderzył w bok peugeota, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

Krótko po kolizji do włoszczowskiej komendy przyszedł 32-latek, który chciał zgłosić kradzież swojego pojazdu. Po rozpytaniu funkcjonariusze ustalili, że zawiadomienie nie polegają na prawdzie, a mężczyzna ten jest sprawcą kolizji, do której doszło na terenie miasta. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 32-latka i okazało się, że jest trzeźwy. Jednak badanie narkotesterem dało wynik pozytywny. Wstępne sprawdzenie na zawartość środków odurzających o organizmie, dało podstawę do pobranie mężczyźnie próbki krwi do badań laboratoryjnych. Dodatkowo, 32-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu, a teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

WR / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media